سلطه بر مرد

من دیدمشان،آقای مرد یک جایی یک گوشه ای را گیر آورده بود و غرق شده بود در چشمان دخترک.مرا ندید،من دیدمش.دستش را  گرفت بوسیدش،در نوازش خیانتش غرقش کرد.دختر در دلش فکر می کرد لابد دوستش دارد که می خواست ببیندش، وقتی بوسیدش،وقتی بغلش کرد،وقتی دخترک را پادشاه سرزمین غریزه اش کرده بود،دخترک یک حس خوبی می داشت!حس دوست داشتن!اینکه دوستش داشت!نمی دانم!

حس خوبی بود سلطه بر مرد!اما دخترک فکر نکرد سلطه بر غریزه ی مرد به چه دردش می خورد؟وقتی که او شایسته ی سلطه برچیزهای بهتری می بود!

من لای بوته ها بودم دور تر از آنها ودیدم که فرداها وقتی آقاهای مرد داشتند این بوسه ی پنهانی را می دیدند در دلشان می خندیدند:وه چه فاحشه ای!اما از همه بدتر وقتی بود که خود آقای مرد داشت به دختر می خندید و می گفت چه حماقتی بود آن روز و انکارش کرد و به همه ی آنهایی که مسافر دیروز ها و امروزهای تاریخ آن بوسه های پنهانی بودند گفت:آن مرد نامردی که اینجا نشستته من هرگز نبودم!وه چه نامردی!

همه ی آدمهایی که دیدند حیای پنهانی دختر و خیانت آشکار مرد را داشتند می گفتند چه دختر بدی!اما دخترک گذاشت که ببوسد چون آن روز چیزی جز مردش را نمی دید و مرد بوسید،چون آن روز چیزی جز خودش را نمی دید.

/ 9 نظر / 4 بازدید
گمنام

سلام ندا خوبی ؟ ایشالله که خوبی ابجی شرمنده اگه اذیتت کردم یا ازم دلخور شدی . عزیز حلالم کن خدا نگدارت باشه . فقط بگم که ببخش ندا خدانگهدار قربانت هر کسی که تو فکر میکنی [گل][گل][گل]

گمنام

شرمنده دیگه نمیتونم دوام بیارم خدانگهدار

نبیل

سلام ، آخه چکار داری دست تو اونجای طبیعت میکنی . بذار جاذبه کارش رو انجام بده . راستی به روزم بیا فقط بدون بوته ، درخت

تماشاگر

.....آه ه ه ....کتاب اسیر (فروغ) قطعه ناآشنا .یه بار دیگه بخونش

دكتر كوچولو

سلام .من اومدم ................ راستش امتحان داشتم .فرصت نشد بيام ........... من از اين متن ها زياد خوندم ....... هزر دفه هم مي خونم دلم مي گيره.ولي مي دونيئ ؟ دوستدارم مرد بودم تا بتونم احساس كنم كه وقتي براي اولين بار معغشوقشونو مي بوسن چه حالي مي شن............[نیشخند]

حسنا

سلام من خواهر سپیدم ...خوشبختم ... با اجازه لینکتون میکنم ...[گل]