روزهای کمی مانده به آخر ترم!

توی اتاق تنها نشسته ام،سکوت در و دیوار پرم می کند از حس نوشتن.. خانم دوست می آید حرافی می کند،حوصله ی حرف هایش را ندارم،آهنگ می گذارم صدای آهنگ را بالا می برم،می خواهم توی خودم باشم..توی کلمات..

امروز 30 اردیبهشت می شود،حس تکراری که خودتو گول می زنی،بعضی وقت ها فکر می کنم ما آدم ها کارمان پیچاندن حودمان است،دور زدن خودمان،روزهای آخر ترم که می شود کلی تصمیم می گیریم که از شروع ترم بعد چقدر وقت دارم،چقدر خوب درس می خوانم،باشگاه رفتن و زبان و طرح تحقیقاتی و...اوف!اول ترم می شود حوصله ی فکر کردن نداریم!تنها آرمانمان می شود تعطیلاتی که خانه برویم،بخش هایی که زودتر تمام شوند..کارهای مریض بخش پروتز که اول هاش خیلی آهسته پیش می روی و وسط هاش هی دعا می کنی زودتر تمام شود و کمی هم گله داری که چرا کار مریضمو زودتر انجام ندادم..آخر ترم می شود،تازه یادت می افتد یه درسهایی داشتی مثلا به اسم اطفال،مثلا به اسم رادیو سه نظری!ثابت 2!جراحی عشق من!توی این تناوب به این نتیجه می رسم که ما آدم ها خدایی ..خدایی...آخرش باور می کنم ان الانسان لفی خسر راستکی بود..این که گفتی وقتی می میریم می گوییم ما را برگردان به روزهای دیروز راستکی بود!دلم می خواهد بقیه ی این چیزهای راستکی را هم خودم با چشمانم کشف کنم!

راستی امروز به آقای براتی حسودی شد!باشگاه بسته بود!یک گل هم چیدم!

/ 2 نظر / 19 بازدید
ماشا

نه مه زونم نه مه زونم نه مه زونم..... گه چته مه تو ئه گیونم نه مه زونم!!! سلام عزیز دوست داشتنی. واتوره با یک سپید و دو دو بیتی لکی به روز است و چشم به راه دیدار و محتاج نقد عالمانه و نظر موشکافانه ات. به دیدارم بیا.

حامد

______________&&&____&&& ______________&&&____&&& ______________&&&____&&& &&&&&&&______&&&____&&& &&&&&&&______&&&____&&& _____&&&______&&&_____&&&&&&&&&________&&& _____&&&______&&&_____&&&&&&&&&________&&& &&&&&&&&&&&&&&&____________&&&_________&&& &&&&&&&&&&&&&&&____________&&&_________&&& _______________________________&&&________&&& ______________________________&&&&&&&&&&&&& ______________________________&&&&&&&&&