منم که بی تو نفس می‌کشم زهی خجلت ..مگر تو عفو کنی ور نه چیست عذر گناه

پاییز دارد خودش را حول می دهد توی شهریورم!حتی سرمایش را هم پیشاپیش ریخته توی گلویم..امسال پاییز من دارد زودکی شروع می شود و من باز هم مسافر می شوم.مسافر شهر تنهایی هایم.

خیلی حرف ها را همیشه نمی شود زد.خیلی حرف ها که فکر می کنی مخاطبی ندارد یا اگر داشت کسی درکشان نمی کند.خیلی حرف ها را همش می ریزم توی خودم و آسمان را نگاه می کنم،آسمان را،زمین را،هر چیزی که برای حرف هایم فقط سکوت را دارد و دلم خوش می شود که کسی حرف هایم را شنید و سرزنشم نکرد!

من از تبار آدم با پیشینه ای پر از اشتباه!من از تبار آدم و آدمی که..سیب ممنوعه را می گویم!اگرسیب ممنوعه را من نمیخوردم پدرم هم نمی خورد آدم های دیگر هم سیب ممنوعه را نمی خوردند چه اتفاقی می افتاد؟!توی بهشت می ماندیم اما کنجکاوی طعم سیب ممنوعه بهشت مان را جهنم می کرد!هر روز کنجکاوتر می شدیم و به جای اینکه توی بهشت قدم بزنیم از دور سیب ممنوعه را نگاه می کردیم!بهشت مان می شد یک دنیا سوال، یک دنیا تردید..مطمئنم ما آخرش سیب ممنوعه را می خوردیم حتی اگر خیلی دیر بود حتی اگر بارها روی کنجکاوی های مان خط قرمز کشیده بودیم!بهشت ندانستن ها سهم ما نبود..باور کن که سیب بهانه ای بود تا با پای  خودمان بیاییم روی زمین.شاید خدا دلش نمی آمد با دست های خودش ما را بگذارد زمین!درخت سیب را واسطه کرد!خدا مطمئن بود که نقشه اش می گیرد!و ما با پای خودمان می آییم روی زمین..

آخرش که چه؟از زمین آمدن ما خدا چه نفعی می برد؟بازنده ی این بازی من می شدم..آدم می شد!به جرم کنجکاوی و سرپیچی..

آخرش این بود که خدا را باور کنیم!او راست می گفت سیب ممنوعه بود!اگر می خوردیمش هبوط می کردیم!خدا می خواست وقتی روی زمین آمدیم با این قصه بیاییم که هر وقت مرا دور بزنی گم تر می شوی آدم!

خدایا تو همیشه راست می گفتی و من با دست های خودم باور می کردم!ببخشید اگر از همان اول اولش حرف هایت را باور نمی کنم و سیب می خورم هبوط می کنم و دلم برایت تنگ می شود.

 

به عشق روی تو روزی که از جهان بروم       ز تربتم بدمد سرخ گل به جای گیاه
مده به خاطر نازک ملالت از من زود            که حافظ تو خود این لحظه گفت بسم الله


پی نوشت:مادرم دارد صدایم می زند باید بروم  توی جاده ی پاییزی ام!پاییز دارم می آیم!!اینقدر عجله نکن!!!

/ 4 نظر / 30 بازدید
vorojak

متفاوت ترين سايت ابزار و کدهاي کاربردي قالب های رایگان،ابزار هاي وبمستر،جاوا اسکريپت ، سي اس اس و ... هر آنچه که براي ساخت يک وبلاگ خوب نياز داري هست پس منتظر چي هستي کيليک کن ديگه و از يه دنيا کد و ابزار لذت ببر تازه ميتوني تو انجمن فعاليت کني و مشکلاتت رو به کمک همديگه بر طرف کني منتظرت هستيم jabzar.ir(جعبه ابزار) ‌ ‌‌

ماشا

سلام عزیزم.فوق العاده بود.خیلی از خواندنش دلتنگ شدم. واتوره به روز است و منتظر نگاه و نظرت.

حامد!

سلام دوست عزیر :) وبلاگت خیلی خوب بود حتما به منم سر بزن :) اگ دوست داشتی منو بلینک بعد خبر بده به چه اسمی بلینکمت!!! مرسی ♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥ ♥

ali

سلام دوست عزیز خسته نباشی وبلاگ شیک وزیبای دارید ممنون میشم 1سری به شبکه اجتماعی ما هم سر بزنید منتظر شما هستم (با تشکرکافه لایک)